• +380503072727, +380633072727
  order@dredgers.com.ua

Суднові двигуни Yuchai

Спільне виробництво двигунів з:

MTU Friedrichshafen
YAMAHA MOTORS
WARTSILA

Компанія Yuchai Machinery є головним дочірнім підприємством великої корпорації Yuchai Group. Вона була заснована ще далекого 1951 року, а вже 1993 року структура підприємства піддалася істотному реформуванню та реорганізована під спільний китайський та іноземний капітал. Важливо, що в середині 90-х років минулого століття цінні папери, що належать компанії, випускалися фондовою біржею Нью-Йорка. Таким чином, фірма Yuchai Machinery стала першою в Китаї, чиї акції випускалися та котирувалися на території інших держав.

Головний офіс компанії розташований у місті Юйлін (провінція Гуансі). На сьогоднішній день у складі дружної команди працівників підприємства працює понад 8 тисяч осіб. Важливо зазначити, що за один рік компанією Yuchai Machinery випускається близько 700 000 одиниць двигунів, при цьому не менше 30 000 з них поставляються за кордон. Серед асортименту продуктів підприємства слід виділити близько 6 видів та 22 серій дизельної техніки, що використовується при будівництві морських та річкових суден, різних механізмів, сільгосптехніки, а також легкових та вантажних авто.

Пристрої, що випускаються компанією Yuchai Machinery, здатні виробляти від 55 до 1500 кіловат електричної енергії. При цьому вони завдають мінімальних збитків навколишньому середовищу та екології, оскільки кількість шкідливих речовин, що викидаються ними, не перевищує лімітів, встановлених європейським стандартам якості Euro-3.

Серед основних переваг дизельного обладнання компанії-виробника Yuchai Machinery слід виділити:

 • високу потужність;
 • відмінну надійність та довговічність;
 • чудові показники крутного моменту;
 • невелика витрата пального;
 • мінімальний рівень забруднення довкілля;
 • простоту та зручність в обслуговуванні;
 • Універсальність.

Завдяки цьому, для яких би цілей ви не вибрали дизельне обладнання цього бренду, будь то оснащення ним комерційного автомобільного транспорту, техніки, що використовується в сільському господарстві та інші.

Сьогодні компанія-виробник Yuchai Machinery росте та розвивається, практично щороку будуються нові виробничі бази та об’єкти. Так, виробничі потужності підприємства з’явилися у багатьох містах та населених пунктах Китаю, наприклад, таких як Сучжоу, Сямень, Чжезянь, а також у багатьох інших.

Фахівці підприємства Yuchai Machinery приділяють досить велику увагу питанням розробки та винаходу нових, більш сучасних підходів до будівництва дизельних електростанцій і двигунів. З цією метою працівниками фірми було створено кілька нових науково-дослідних лабораторій, розташованих у містах Юйлін та Наннін. Підтримка даних центрів досліджень складає державному рівні.Ця особливість дозволила керівництву компанії-виробника відкрити близько 10 дослідницьких центрів не лише на території Китаю, а й інших країнах. Найкращі китайські винахідники тісно співпрацюють із провідними фахівцями Австрії, Німеччини, а також Брунельського університету, розташованого на території Великобританії.

Високі показники розробки нових технологій та інновацій у сфері створення дизельних моторів та електростанцій забезпечується також за рахунок наявності великої кількості дослідників та вчених. Загалом у дослідницьких центрах та лабораторіях працює понад тисяча співробітників (серед них близько 30 докторів наук, не менше 180 фахівців, які закінчили магістратуру, а також 8 професорів).

Під час розробки нових моделей дизельної техніки працівники підприємства спираються на результати проведених наукових досліджень, а також активно впроваджують нові принципи машинобудування, що ґрунтуються на ефективному, швидкому та безлопатевому для екології принципі роботи. Все це дозволяє сповна стверджувати, що діяльність компанії Yuchai Machinery забезпечує дійсно стрімкий розвиток машинобудівної галузі в Китаї.

Вважається, що перший дизельний мотор, виготовлений за підтримкою стандартів Euro-4 та Euro-5 на території Китаю, був спроектований та побудований саме фахівцями компанії Yuchai Machinery. Крім того, до нових для китайської індустрії досягнень слід віднести і такі продукти підприємства, як:

 • перший дизельний двигун, призначений для автомобілів типу Седан;
 • перший мотор, що працює на газу, що досяг міжнародного стандарту Euro-4;
 • перший автобус, призначений для використання в умовах міста і має змішану динаміку.

Найближчим часом фахівці підприємства-виробника Yuchai Machinery планують розпочати серійне виробництво моторів, що відповідають стандартам Euro-4 та Euro-5. Це дозволить забезпечити надійними, ефективними та екологічно безпечними дизельними пристроями не лише користувачів на території Китаю, а й у країнах ближнього та далекого зарубіжжя.

До складу підприємства входить не менше 45 представництв, розташованих у Китаї, а також за кордоном. Крім того, по всьому світу діє близько 2,3 тисяч сервісних центрів. Також у складі компанії працює сучасний кол-центр з обслуговування клієнтів, що знаходяться на території Китаю та інших країнах. Його співробітники готові забезпечити швидке та ефективне обслуговування для всіх бажаючих.

Loading