• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Малий портовий буксир-штовхач

Компанія “Земснаряди України”, крім широкого модельного ряду земснарядів, пропонує своїм клієнтам і різноманітні рішення для поповнення технічного флоту. Одним з таких рішень є лінійка буксирів штовхачів та малих буксирів. Кожен із них унікальний і здатний виконувати різноманітність портових робіт відповідно до свого класу.

Наприклад, для швидкої роботи у вузьких просторах менеджери компанії можуть запропонувати один з малих буксирів-штовхачів. Невеликі (від 7,6 м завдовжки і 3,2 м завширшки), легкі (від 5 до 7,5 т), одне або двогвинтові, мають підвищену маневреність, потужні (від 300 до 600 к.с) за рахунок одного або двох (залежно від комплектації) встановлених двигунів та неймовірно економічні.

Якщо Вам необхідно проводити великі портові роботи зі швартування великогабаритних суден, транспортування несамохідних барж, то ідеально для цього підійде буксир-штовхач зі спеціально розробленою конструкцією носової частини, завдяки якій буксир DRW здатний ефективно пересувати судно або інший плавзасіб вантажопідйомністю до 5 000 тонн.

БУКСИР-ТОЛКАЧ
великої потужності

Для замовлення або розрахунку вартості буксиру DRW звертайтесь за телефоном +380503072727
Менеджери компанії “Земснаряди України” чекають на Ваш дзвінок і з радістю допоможуть Вам підібрати та купити не тільки буксир, але й баржу, земснаряд або інше супутнє обладнання.

Або можете заповнити форму замовлення розрахунку вартості та ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

.

Loading