• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Суднові двигуни

Жоден механізм зможе працювати без серця, саме без приводу (двигуна). Насос земснаряду також потребує приводу, який запустить не тільки насос, але й весь земснаряд.

Приводи існують кількох видів і діляться, переважно за принципом їх роботи, саме електричний, механічний чи гідравлічний. Для того, щоб привести в дію механічний привід, необхідно запустити дизельний двигун, який запустить обертання валу. Механічний привід підходить для проведення днопоглиблювальних робіт, тому що він дозволяє відрегулювати напір і продуктивність насоса за допомогою підвищення або зниження обертів двигуна.

Якщо ж земснаряд працюватиме, наприклад, на видобутку піску в кар’єрі, то менеджери компанії запропонують установку електричного приводу на земснаряд, оскільки він ідеально підходить для розробки на обмежених територіях. За допомогою плавучого пульпопроводу прокладається високовольтний кабель, що простягається до земснаряду від трансформаторної підстанції, що розташовується на березі. Даний метод забезпечення харчування є менш витратним, порівняно, наприклад, із паливом, що споживається під час гідронамиву.

Якщо Вам доведеться розробляти грунт змішаного типу, тоді на земснаряд безумовно необхідно встановлювати гідравлічний привід. Даний вид приводу дозволяє значно змінювати швидкість обертання лопатей насоса, не коригуючи потужність обертання. Однак при роботі зі змішаними ґрунтами необхідно забезпечити себе не тільки правильно підібраною технікою, а й командою на чолі з досвідченим багермейстером, який, ґрунтуючись на наявних знаннях, зможе визначити швидкість обертання насоса.

Виробники суднових морських двигунів, моторів та генераторів

Loading