• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Намив пляжів і набережних

Облаштування пляжної території можна вважати досить специфічним видом робіт, які вимагають наявності досвіду і знань в області гідротехнічного проектування. Тут потрібно брати до уваги властивості доступного в зоні проведення робіт грунту, характеристики самої території, розміри відведеної під засипку ділянки, наявність рослинності і її особливості та інші деталі. При намиванні пляжів і набережних важливо також точно визначити майбутню висоту відсипання, визначитися з підбором якості і фракції піску, піщано-гравійної суміші або грунту.

Намив пляжу шляхом вилучення піску з дна водойми методом гідромеханізації із застосуванням спеціального трубопроводу найбільш простий, доступний і економічно вигідний спосіб освоєння територій під облаштування набережних і пляжних зон. У порівнянні з підвозом кар’єрного піску, сировина з водойми витягується абсолютно безкоштовно, тому немає потреби оплачувати кожен куб матеріалу. Унікальні властивості річкового піску роблять ухил майбутнього пляжу природним, а сам склад матеріалу відрізняється високою чистотою і відсутністю сторонніх домішок. Нарешті, на відміну від підвезення, намивний пісок дозволяє створювати не тільки рівну і стійку основу для пляжної території, але ще й створити приємну для відпочиваючих піщану зону з ухиляння берега водойми.

Цей же метод прекрасно підходить для намиву набережних і основ під їх облаштування, підходів до мостів і причалів, різного роду гідротехнічних споруд і інженерних мереж.

Намыв островов земснарядами

В умовах типового для України прибережного річкового ландшафту стає очевидним, що благоустрій пляжів, зон відпочинку, піщаних і інших територій в більшості випадків стає можливим тільки штучним способом. І якщо в минулі часи в нашій країні на підтоплених, заболочених і низинних місцевостях створювалися цілі території для організації дачних кооперативів, житлового або промислового будівництва та інших цілей за допомогою дорогого і планомірного підвозу грунту або кар’єрного піску автотранспортом. Та сьогодні для вирішення більшості цих завдань існує більш простий, доступний і економічно доцільний підхід. Ми говоримо про намивання пляжів, островів і набережних за допомогою потужного гідронасосного обладнання і земснарядів.

Компанія «Земснаряди України» виконує широкий спектр робіт з намиву пляжів, набережних і островів на всій території країни із застосуванням високоефективного обладнання і земснарядів різного класу. За довгі роки успішної роботи на ринку ми обзавелися широким парком устаткування, що дозволяє запропонувати клієнтам послуги з:

  • гідронамиву грунту для освоєння нових прибережних територій під різні цілі;
  • намиву островів будь-яких розмірів на водоймах будь-якого виду походження;
  • намиву набережних грунту і основи під облаштування берегової території;
  • намиву пляжів за допомогою гідромеханізації піску і його доставки до зазначеної зони;
  • видобутку піску і грунтів з дна водойм;
  • будівництва водойм, розширення акваторій, поглиблення дна і багато іншого.

Намив островів земснарядами

Чинне законодавство передбачає наявність можливості створення в водоймах різного роду гідротехнічних споруд. Нарешті, якщо мова йде про штучне водоймище, то організація, на балансі якої знаходиться озеро, водосховище, ставок або водоймище будь-якого іншого формату, вправі самостійно розпоряджатися його ресурсами та організовувати в його акваторії конструкції будь-яких типів. У цьому сенсі вельми поширеною стає послуга гідронамиву штучних островів. Цілі, які переслідують при виконанні даного виду робіт, можуть бути самими різними від установки опор моста і прокладання інженерних мереж, до організації декоративних островів та ізольованих зон відпочинку.

Раніше від виконання робіт такої складності нерідко доводилося відмовлятися через дорожнечу, технічну недосконалість застосовуваних методів та ряду інших причин. Сучасні земснаряди з високопродуктивним обладнанням з легкістю позбавили нас від цих проблем. Сьогодні створити невеликий острівець посеред озера або в руслі річки цілком здійсненне завдання. Головне довірити її професіоналам. Земснаряд з сучасним промисловим обладнанням виключає необхідність платити за підвезення грунту, економить час на виконанні всіх видів супутніх завдань завдяки можливості вести роботу в безпосередній близькості до місця створення острова, гарантує чистоту і високу якість намитого грунту. Цей метод намиву острова сьогодні можна вважати рекордно ефективним і обгрунтованим з будь-якої точки зору.

Loading