• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Компактний бетонозмішувач 1 куб.м.

Компактний і мобільний бетонозмішувач на шасі малотоннажного вантажного авто із завантаженням на 1 м3 – це принципово новий підхід до економіки будівельних робіт та надання відповідних послуг. Традиційні бетонозмішувачі на 5-15 м3, як правило, являють собою дорогу спеціалізовану техніку, доступну лише великим девелоперам і підрядникам, які мають у своєму розпорядженні значний запас ресурсів і зайняті в реалізації масштабних проектів.

Тим часом ринок все частіше масштабується у бік дроблення. Невеликі ремонтні роботи, зведення конструкцій малого об’єму, благоустрій територій – все це часто вимагає приготування цементних або дрібнощебеневих сумішей, а також розчинів з важкими наповнювачами в об’ємах, які роблять використання великого міксера для бетону недоцільним. У таких випадках оптимальним рішенням може стати бетонозмішувач на 1 кубічний метр, змонтований на шасі малотоннажного вантажного автомобіля або автопричепа. Висока мобільність, здатність доставити розчини різних типів у недоступні великій техніці місця, низькі витрати на утримання, обслуговування та ремонт, відсутність супутніх витрат матеріалу, знижені вимоги до кваліфікації водія-оператора – це багато робить техніку такого типу універсальним рішенням майже на всі випадки життя.

Мобільний бетонозмішувач на 1 м3 – це доступна за ціною, проста в обслуговуванні та ремонті техніка, що не висуває високих вимог до умов її експлуатації, яка допоможе у виконанні широкої номенклатури будівельних робіт або налагодити бізнес з продажу та доставки бетонних та цементних сумішей з мінімальним періодом окупності.

Ключова перевага такого рішення – висока мобільність. Завдяки незначним масогабаритним параметрам невеликий міксер для бетону або цементних розчинів пройде в місцях, які недоступні великій машині. Ця ж особливість робить таку техніку оптимальним рішенням для виконання робіт у паркових та рекреаційних зонах, оскільки ризик пошкодження вже завершених ландшафтних та будівельних конструкцій зводиться до мінімуму. Нарешті, керувати такою технікою може водій-оператор з правами категорії С1, ВЕ (у випадку з використанням причепа) або навіть В. Крім усього іншого, модульність цього рішення дозволяє в короткий термін демонтувати міксер і перетворити її на звичайну бортову малотоннажну вантажівку.

У той же час, використання великого міксера в разі потреби на рівні 1-3 кубічних метрів матеріалу стає невиправданим і з економічної точки зору – втрати бетону в мішалці таких машин досягають 0,3 кубометра, а витрати палива взагалі не можна порівнювати з економічністю малотоннажної автотехніки. Не варто забувати і про необхідність наявності прав водія повноцінної категорії С або залучення співробітника з відповідною кваліфікацією.

На цьому переваги компактних, мобільних бетонозмішувачів не закінчуються. Їх приблизний перелік сягає нескінченності, а найважливіші аспекти виглядають так:

Доставка невеликих партій сировини має низьку собівартість і займає у структурі загальної ціни частку, удвічі меншу, ніж у випадку з великою машиною;

Широка номенклатура будівельних робіт або замовлень на доставку бетонної суміші, оскільки знайти покупця на 1 м3 матеріалу набагато простіше, ніж відшукати замовника з потребами на рівні 5 і більше кубометрів;

Можливість подачі не тільки міксера, а й самого бетону до найбільш важкодоступних місць за рахунок установки спеціалізованого насоса;

Процес виготовлення розчину з конкретними характеристиками з використанням такого міксера займає мінімум часу;

Витрати на утримання бетонозмішувача, його обслуговування та ремонт, оплата послуг водія-оператора – знижено;

Територія, необхідна для організації виробництва бетону та інших будівельних розчинів, може бути зменшена аж до 200 квадратних метрів, що також суттєво знизить ренту та супутні витрати.

Loading