• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Донні відкладення і мул часто стають справжнім кошмаром для водойм, особливо, якщо вони використовуються для ведення різного роду рибного господарства. У воді, що стоїть та добре прогрівається, за умови невеликої глибини водойми, створюються практично ідеальні умови для активного зростання різної рослинності. Як результат, швидкість замулювання дна і освіти інших донних відкладень підвищується в рази.

Вода поступово замулюється, а процес її насичення киснем від природних рослинних джерел істотно ускладнюється. Як підсумок, низька продуктивність, низький поріг виживання видів і повне запустіння. А якщо на місце корисних водоростей прийде не вимоглива до вмісту кисню у воді шкідлива рослинність – це і зовсім загрожує загибеллю всього живого в водоймі. Дана проблема, до речі, актуальна не тільки для озер, ставків або водосховищ, а й для річок – в окремих зонах з невисокою інтенсивністю руху вод і невеликою глибиною дно замулюється не менше швидкими темпами.

Очищення водойм від мулу земснарядами в Україні

Очищення водойм від мулу за допомогою сучасного міні-земснаряда (для невеликих ставків і озер) або високопродуктивного промислового земснаряда (водосховища, русла річок та ін.) – часом стає єдиним ефективним виходом з ситуації, що склалася.

Компанія «Земснаряди України» виконує роботи з очищення водойм від мулу і донних відкладень із застосуванням земснарядів, оснащених передовим обладнанням різного призначення. Наші фахівці мають багатий досвід у виконанні подібного виду робіт, а тому ми завжди готові гарантувати високу якість виконання замовлень будь-якої складності.

Так уже склалося, що саме земснаряд часом стає єдино можливим способом очищення водойм від мулу. В окремих випадках відсутні під’їзди для автомобільної спецтехніки до води, в інших – проблема криється в занадто великій кількості води, по-третє – економічно доцільно скористатися більш ефективними і продуктивними земснарядами, замість того, щоб витрачатися на оренду цілого парку спецтехніки наземного базування.

Очистка водоемов от ила земснарядами в Украине

Земснаряд виконує очистку водойм від мулу, здійснюючи виїмку відкладень з дна водойми потужним грунтовим насосом. Піднятий з дна озера або річки мул згодом подається на борт баржі або попередньо облаштованих на березі місць збору мулу. Ще однією перевагою цього способу очищення дна водойми можна назвати його екологічну чистоту. Справа в тому, що озеро, водосховище або русло річки очищаються від шкідливих відкладень без необхідності тимчасового осушення, а, значить, флорі і фауні водойми наноситься мінімальна шкода.

Зверніться до фахівців компанії «Земснаряди України» і в зазначений час вони вивчать спектр передбачуваних робіт, дадуть свою оцінку характеру відкладень на дні водойми, його профілям, проведуть роботи з видалення сторонніх об’єктів і визначать найбільш дієвий метод для розробки донних відкладень,що видаляються. Попередньо також будуть виконані заміри глибини в місці виконання робіт і створена схематична карта водойми для більш ефективного очищення і зниження витрат на час експлуатації техніки.

Також дивись Очищення водойм від водоростей і очерету

Loading