• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Нерідко особливості експлуатації водойм (акваторій річок, прибережних водних територій, озер, ставків, каналів та ін.) Вимагають виконання робіт з поглиблення дна. Цю процедуру можна назвати однією з найбільш складних, оскільки роботи проводяться безпосередньо по дну водойми.

Компанія «Земснаряди України» надає послуги по поглибленню дна водойм, розширення або зміни русла за допомогою вилучення зайвого шару підводного ґрунту і його подальшого відведення. Ми здійснюємо днопоглиблювальні роботи з використанням земснарядів різного класу продуктивності, оснащених передовим високоточним обладнанням і розроблених з урахуванням тонкої специфіки вирішення завдань в різних умовах. Такий підхід дозволяє домогтися необхідного результату при мінімальних витратах, в зв’язку з відсутністю необхідності використання цілого парку будівельної техніки. Нарешті, застосування земснарядів при виконанні днопоглиблювальних робіт може стати єдиною альтернативою в місцях, куди неможливий підхід традиційних технічних засобів і підвезення відповідного обладнання на автомобільних платформах.Дноуглубительные работы

Види днопоглиблювальних робіт

Днопоглиблювальні роботи можуть знадобитися в самих різних випадках:

  • при необхідності створення нового судноплавного шляху;
  • для поглиблення вже експлуатованих судноплавних шляхів;
  • для виконання робіт з монтажу інженерних мереж на дніводоемов;
  • для збільшення площі або глибини природного або штучного водоймища;
  • при будівництві причалу, моста, будь-якого іншого гідротехнічної споруди.

В окремих випадках днопоглиблювальні роботи можуть переслідувати й інші цілі. Так, земснаряди для поглиблення дна застосовуються при необхідності:

  • запобігти розмиву грунту на дні водойми;
  • оптимізувати протягом по руслу і екологічні процеси;
  • виключити ризики обвалу або просідання берегів водойми.

Разом з поглибленням дна при цьому з’являється можливість одночасно вирішити завдання по формуванню пляжних територій, облаштування зон відпочинку, намиву грунту під формування штучного острова або ґрунтової основи під інші види діяльності. Всі ці другорядні завдання можуть бути вирішені за допомогою грунту, піднятого з дна водойми в процесі його виїмки.

Примітний і той факт, що днопоглиблювальні роботи експлуатаційного характеру виконуються неодноразово. Залежно від швидкості замулювання дна, темпів освіти заметів в руслах водойм, частоти виникаючих перешкод для судноплавства, такі роботи можуть виконуватися з певною частотою. Земснаряд в цьому випадку стає найбільш ефективним рішенням, що дозволяє досягти поставлених цілей без додаткових витрат, як з тимчасової, так і по матеріальної складової. Відпрацьований при цьому грунт з легкістю відводиться через пульпопровід на прилеглі території.

Особливості виконання робіт з поглиблення дна земснарядом

Варто розуміти, що будь-які гідротехнічні роботи із застосуванням земснаряда являють собою складний комплекс процесів і маніпуляцій, які вимагають до себе професійного підходу. Саме з цієї причини перед початком днопоглиблювальних робіт проводяться ретельні розрахунки і виміри на місцевості.

Фахівцям належить визначити обсяги вилучається з дна водойми грунту, визначитися з методом і місцем відведення донного грунту, узгодити всі етапи робіт, і навіть вирахувати потенційну шкоду екології.

Перед початком днопоглиблення проводиться ретельний аналіз стану водойми, його берегів, дна і русел.

Проводиться підбір використовуваного обладнання і визначення методів виїмки грунту з дна. Під час виконання днопоглиблювальних робіт різної складності компанія «Земснаряди України» застосовує плавучі екскаватори, плавкрани, землесосні снаряди та інше обладнання, що дозволяє ефективно і в зазначений термін здати проект замовнику з мінімальними витратами і в повній відповідності з проектними умовами.

Loading