• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Будівництво водойм

Штучні водойми сьогодні навряд чи можна вважати чимось, що не відповідає сучасній дійсності. Такі гідротехнічні об’єкти облаштовуються в різних цілях. У сільському господарстві вони стають водосховищами, зрошувальними резервуарами і місцями розведення популяції риб та іншої водної фауни. В інженерній справі служать в якості місць аерації, резервуарів для зберігання великих запасів води в протипожежних та інших цілях. Загалом, в місцях, де доступу до природних водойм немає або він надзвичайно ускладнений, будівництво водойм за допомогою спецтехніки стає цілком резонним рішенням. Нарешті, будівництво водойм – це не тільки проектування і риття котлованів під майбутнє заповнення водою, але ще і робота з природних водойм – подовження і поглиблення озер, коригування русел річок і багато іншого.

Важливо розуміти, що будівництво водойми будь-яких форм і габаритів – від озера з зонами для відпочинку та купання, до звичайного декоративного ставка на території парку, – це надзвичайно складна робота, довірити яку можна лише висококваліфікованим професіоналам, які знаються у своїй справі і працюють з застосуванням високоякісного обладнання.

Будівництво водойм в Україні

Фахівці компанії «Земснаряди України» мають багатий досвід в сфері гідротехнічного будівництва. На сьогоднішній день ми готові запропонувати своїм клієнтам і партнерам широкий спектр послуг з будівництва водоймищ, виробленні донного грунту, поглиблення дна, відсипки берегової лінії водоймищ і багато іншого. Ставок для розведення рідкісних видів риб, ставок для рибного промислу, декоративна водойма, збільшення русла річки, акваторія з зоною відпочинку для купання і прогулянок на катамаранах – нашим фахівцям під силу виконання завдань будь-якої специфіки і складності.

Спираючись на багаторічний досвід роботи на українському ринку виконання гідротехнічних робіт, ми розробили власний парк земснарядів та супутнього обладнання, що дозволяє з високим рівнем професіоналізму виконати найскладніші і вибагливі замовлення. Наявність власної виробничої бази та цілого штату досвідчених фахівців дає нам можливість виконати роботи в будь-якому куточку країни в максимально стислі терміни при збереженні виняткової якості підсумкових робіт.

Робота земснаряда на природних водоймах

Окремим пунктом в списку пропонованих нашою компанією послуг, які виконуються за допомогою сучасних високопродуктивних земснарядів, є обробка замовлень з формування і коригування русел і акваторій природних водойм. Розширення берегового периметра природного озера, поглиблення дна русла річки, укріплення берегів, очищення дна від різного роду відкладень – всі ці роботи будуть виконані нашими фахівцями з максимально точним підбором необхідного обладнання для економії часу і коштів замовника.

За великим рахунком, зібравшись облаштувати ставок, озеро, водосховище або ставок на місцевості з будь-якими особливостями, ви можете не обмежувати себе в фантазії, а ми зробимо все для того, щоб на практиці реалізувалася навіть найсміливіша і, здавалося б, нездійсненна задумка.

Loading