• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Земснаряди України

Компанія «Земснаряди України» — це майже десять років успішної діяльності на ринку гідромеханізації різних робіт та будівництва земснарядів різного класу з багатим набором супутнього обладнання. Послуги земснаряду, будівництво, ремонт та обслуговування земснарядів різного класу, професійні консультації та постійна гарантія якості – стали головними супутниками у нашому бізнесі. На сьогоднішній день ми можемо пишатися широкою географією виконання робіт, необмеженим спектром завдань і винятковим підходом до контролю якості на всіх етапах реалізації замовлень.

Отриманий за роки успішної роботи на ринку досвід дозволяє спеціалістам компанії забезпечувати вирішення практично будь-яких завдань при виконанні гідротехнічних робіт з використанням земслісосних снарядів будь-яких масштабів та рівня складності, незалежно від особливостей проекту та поставлених завдань.

Наші партнери та клієнти роблять вибір на користь компанії «Земснаряди України» з цілої низки причин:

— багатий досвід у наданні послуг земснарядів по всій Україні;

— ретельний підбір надійного та продуктивного обладнання;

— доступні ціни – завдяки найвищій ефективності кожної години експлуатації техніки на об’єкті;

— надання гарантій на роботи;

— штат висококваліфікованих співробітників, здатних знайти рішення навіть для найскладніших і нестандартних завдань;

— власний парк землесосних снарядів, що оптимально підходять як під найскромніші, так і під наймасштабніші роботи;

— широкий спектр робіт, що виконуються;

— тонкі знання у специфіці роботи;

— використання земснарядів власної розробки, що говорить про високу компетенцію у підборі обладнання для виробництва величезного переліку робіт.

Виробництво та продаж земснарядів – високі стандарти та багатий вибір технічних рішень

Почавши свою професійну діяльність із невеликого штату та скромного парку землесосних снарядів, ми зуміли розвинути її до сьогоднішніх масштабів. Регулярно тримаючи руку на пульсі сучасних тенденцій в оснащенні та застосуванні земснарядів у стандартних та складних умовах, не забуваючи ретельно контролювати якість та дотримуватися жорстких вимог будь-яких нормативів, ми досягли визнання та заробили виняткову репутацію на ринку. А отриманий за ці роки досвід був акумульований та спрямований на створення цілої серії земснарядів власного виробництва.

Наше обладнання розроблялося та підбиралося з урахуванням великої кількості нюансів та тонкощів в експлуатації земснарядів у найрізноманітніших умовах. Ергономіка роботи з технікою, особливості розробки ґрунту та виїмки донних відкладень, специфіка місцевості, малопомітні ризики пошкодження гідромеханічного обладнання – кожна деталь врахована для того, щоб запропонувати ринку ідеальне рішення для цілого комплексу завдань. У каталозі нашої компанії можна знайти земснаряди власного виробництва різного класу та продуктивності. Сьогодні компанія «Земснаряди України» пропонує бізнесу багатий вибір готових рішень, а також послуги з розробки, проектування, будівництва та оснащення земснарядів різного класу та типу.

Дізнатися про особливості виробництва земснарядів і спроектовані інженерами компанії моделі різного класу можна дізнатися у відповідному розділі офіційного сайту. Тут же представлена ​​велика фотогалерея своїх виробничих потужностей компанії.

Причому, на сьогоднішній день, компанія «Земснаряди України» готова запропонувати замовнику не тільки техніку великого класу с продуктивністю на рівні 2000 кубометрів на годину, але й скромніші варіанти, які оптимально впишуться в передбачувані умови експлуатації. Великою популярністю, наприклад, останнім часом користуються відразу кілька технічних рішень. Так, сільськогосподарські та рибницькі підприємства вже встигли оцінити всі переваги та технічні можливості. a>, призначеного для швидкого та ефективного очищення водойм від очерету, водоростей та іншої небажаної рослинності. На окрему увагу заслуговує таке універсальне рішення, як полегшений робочий човен – компактний і маневрений плавуча платформа під монтаж багатого набору додаткового спеціалізованого обладнання.

Зрозуміло, вибір конкретного земснаряду під виконання тих чи інших видів робіт вимагає ретельного прорахунку параметрів робочого середовища, масштабів виконуваних робіт та діапазону потенційних робочих завдань. Щоб не допустити прикрих помилок і досягти максимальної ефективності у використанні техніки, попутно забезпечивши і найвищі показники її окупності, наші фахівці завжди раді надати замовнику максимально докладні консультації, вивчити вимоги, що висуваються до техніки, та інші нюанси, запропонувавши на вибір кілька найбільш підходящих варіантів. Крім того, ми дбайливо склали таблицю порівняння земснарядів, в якій представлені основні масогабаритні, технічні та експлуатаційні характеристики виробленої компанією техніки.

Обмежені в бюджеті, але гостро потребуєте власної техніки для виконання гідротехнічних робіт – можливо, вас зацікавить продаж земснарядів б/у. Найчастіше, така техніка вже встигла зарекомендувати себе в роботі і не потребує додаткових вкладень для того, щоб стати в дію і почати виконувати свої прямі обов’язки.

Аксесуари та обладнання для земснарядів

Не менш різноманітним виглядає і підбір обладнання, що встановлюється: плавкрани, плавучі екскаватори, шнекові та кар’єрні земснаряди, фрезери та гідравлічні розпушувачі, капсульні та штангові земснаряди, комбайни для очищення водойм та багато іншого. У більшості випадків така різноманітність досягається завдяки підбору відповідного набору аксесуарів та додаткового обладнання для встановлення на плавзасоби відповідних габаритів.

Професійні завдання завжди потребують професійних рішень. Саме тому компанія «Земснаряди України» з особливою відповідальністю підходить до підбору технічних засобів, обладнання та аксесуарів для оснащення земснарядів власного виробництва, а також займається реалізацією виробів, які добре зарекомендували себе на практиці. Судові лебідки різної потужності, труби для монтажу пульпопроводів – будь-яка деталь для подальшої експлуатації підбирається з урахуванням повної відповідності всім чинним нормам та стандартам, з обов’язковими вимогами до показників надійності, ефективності та тривалості терміну служби.

Основа будь-якого земснаряду – ґрунтовий насос певної потужності. Саме ця техніка, за великим рахунком, забезпечує техніку здатністю виконувати свою основну функцію: здійснювати забір ґрунту (пульпи) у різних умовах, переміщуючи її у трюм судна або на берегову лінію. Говорити про те, що від якості, надійності та низки конструктивних особливостей ґрунтового насоса залежать і загальні показники продуктивності земснаряду, було б зайве. Можливості щодо забезпечення оптимальної продуктивності земснарядів та виконання гідротехнічних робіт різного рівня забезпечені багатим асортиментом   різної потужності з продуктивністю в діапазоні від 85 до 4000 кубометрів ґрунту на годину.

Особливу увагу в нашій справі прийнято приділяти силовим установкам, оскільки саме вони забезпечують злагоджену, стабільну роботу всіх вузлів земснаряду, гарантують безперебійне харчування обладнання під час роботи у складі генераторних установок та забезпечують запас потужності, необхідний для оперативної реакції на будь-які зміни без ризиків простою техніки.

У вирішенні цієї проблеми наші фахівці сповідують підхід максимального балансу між ціною, надійністю, продуктивністю та доступністю комплектуючих та витратних матеріалів. Саме з огляду на ці вимоги вибір було зупинено на морських двигунах і генераторах китайської компанії Ricardo. , технічними рішеннями якої сьогодні користуються найбільші європейські та світові виробники спецтехніки Дещо скромнішою продуктивністю відрізняютьсядизельні та газові силові установки Weichai, зате в цій лінійці завжди представлена ​​широка різноманітність рішень для оснащення гідротехнічних засобів майже будь-якого класу та отримання найвищих показників щодо економічності у використанні.

Послуги земснарядів

Доказуючи на практиці високу ефективність, надійність, продуктивність та довговічність своїх земснарядів та встановленого на них обладнання, компанія «Земснаряди України» містить широкий парк техніки власного виробництва, надаючи послуги земснарядів у будь-якій точці країни.

На даний момент ми готові надати послуги земснарядів для виконання повного комплексу гідротехнічних робіт будь-якої складності, а затребуваними послугами можна назвати:

– днопоглиблювальні роботи – мабуть, найпопулярніша на сьогоднішній день послуга, яка дозволяє швидко розчистити або поглибити русло водоймища для розширення реальних можливостей його експлуатації та, насамперед, збільшення транспортного потенціалу русел річок та прибережних зон;

– будівництво водойм – ще одна послуга, популярна як серед сільськогосподарських (штучні озера, ставки, канали), так і для промислових організацій (відстійники та водосховища для енергетичних, гірничодобувних, коксохімічних, металургійних та інших підприємств);

– намивання піску на місцевості для розширення берегових ліній, збільшення площі берегових територій, освоєння територій раніше непридатних для виконання інших завдань (будівництво, облаштування рекреаційних зон та інше);

– намивання островів, пляжів  і інших територій шляхом переміщення ґрунтових мас у зазначену місцевість – цей спосіб штучного створення нових територій останнім часом набуває все більшої популярності і дозволяє людині ефективно відвойовувати у водного середовища нові простори, що раніше було просто недоступним;

– видобуток сапропелю шляхом забору мулистих відкладень, їх підйому на поверхню та транспортування до місць дегідрації для подальшого формування сировинного продукту або виробництва цінних добрив;

– видобуток піску  – саме річковий пісок з рівномірною округлою фракцією та мінімальним набором сторонніх включень сьогодні вважається одним із найякісніших матеріалів у будівництві, значно виграючи у сировини, добутої кар’єрним методом;

– очищення водойм від очерету та водоростей  – дозволяє швидко ушляхетнити акваторію в рекреаційних зонах, а також запобігає замулюванню водойм, що критично для цілого ряду сільськогосподарських підприємств;

– очищення водойм від мулу  – справжній порятунок у випадках, коли необхідно відновити природний баланс біологічних видів, а також підвищити продуктивність, наприклад, рибництва.

Відповідати сьогоденню, працювати над майбутнім

Безсмертна мудрість каже: «Хочеш зробити щось добре – зроби це сам». І виробництво земснарядів стало для нас дверима у світ нових можливостей, бо колись техніка сторонніх виробників не дозволяла провести роботи зі 100-відсотковою ефективністю без додаткових проблем чи витрат. Можна говорити, що Земснаряди України — це техніка, створена багерами для багерів. І це не порожні слова, про що свідчить безпрецедентний рівень довіри до компанії з боку численних клієнтів та партнерів, географія діяльності яких виходить далеко за межі України.

Намагаючись безперервно працювати над поповненням власного досвіду та набуваючи цінних знань у галузі виробництва та експлуатації земснарядів різного типу, ми завжди покладаємось на досвід наших численних робіт партнерів – визнаних лідерів в електромеханіці, електроніці, механізації, виробництві допоміжних засобів, гідролокаційному моделюванні та ін. Такий симбіоз дозволяє не допускати прикрих помилок при розробці чергового перспективного проекту та пропонувати ринку кращі умови співробітництва з рекордно широким діапазоном додаткових можливостей.

Постійний розвиток та розширення технічної бази дозволило компанії виробити низку стратегій на найближче майбутнє. Наприклад, сьогодні компанія «Земснаряди України» стоїть біля витоків одного з найбільш амбітних транспортних проектів у країні, спрямованого на розвиток малого судноплавства. Місією проекту стало забезпечення середніх та великих фермерських, будівельних та промислових господарств рекордно доступним, дешевим, зручним та безпечним видом транспортування вантажів, якому немає рівних за показниками економічної ефективності. Працюючи у цьому напрямку, ми завжди відкриті для діалогу з потенційними інвесторами, партнерами та всіма, кому не байдужа доля такого важливого для економіки країни сегменту, як водна транспортна інфраструктура.

Залишилися питання щодо вибору техніки, особливостей виробництва земснарядів, формування конкретних проектів, замовлення послуг земснарядів, наявність супровідної документації та іншого – просто зв’яжіться з нами, і Ви зможете розраховувати на професійні консультації, які дозволять отримати ще більше інформації з будь-якого з напрямків, що Вас цікавлять. Тут же можна отримати детальну інформацію про відкриті в компанії вакансії.

Loading