• +380503072727, +380633072727
    order@dredgers.com.ua

Насоси для земснарядів

При створенні технічного завдання замовлення земснаряда необхідно враховувати безліч параметрів і характеристик. Головною відмінністю всіх моделей земснарядів є тип насоса, що на ньому встановлений. Саме від обраного насоса залежить продуктивність земснаряда по пульпі, тобто напір, що розвивається.

При підборі насоса для земснаряду необхідно спочатку визначити категорію грунту, який необхідно розробити. Тільки після цього наші менеджери зможуть запропонувати насос, що підходить за продуктивністю під Вашим ТЗ.

Продуктивність земснаряду визначається обсягом пульпи, що перекачується на годину. Так само важливим показником є ​​значення напору, оскільки саме від нього залежить дальність транспортування пульпи. Наприклад, напір у 30 м зможе транспортувати розроблений ґрунт на відстань до 800 метрів.

Не менш важливим є спосіб встановлення насоса на земснаряд, вони теж бувають декількох видів. Найбільш поширений метод установки насоса – це трюмовий, тобто насос встановлюється всередині корпусу земснаряду, що значно полегшує його обслуговування, також даний вид установки насоса сприяє зниженню енергоспоживання, пов’язаного з підйомом пульпи при всмоктуванні через те, що вісь насоса знаходиться нижче рівня води.

Якщо Вам необхідно розробити грунт на великій глибині, то наші менеджери запропонують Вам установку насоса на грунтозабірну раму, оскільки саме цей спосіб установки дозволяє скоротити відстань всмоктування. Однак, цей метод підходить тільки для земснарядів з великою рамою грунтозабірної і відповідним додатковим приводом.

Також ми можемо запропонувати Вам занурювальний насос, принцип його конструкції такий, що цей насос разом із пульпопроводом сам може бути землесосною машиною, якою лише необхідний механізм, який утримує конструкцію на плаву. Насос поставляється в герметичному корпусі, в якому захований від вологи не тільки сам насос, а й електричний або гідравлічний привід, що приводить у дію лопаті насоса. Такі насоси здатні працювати на великій глибині та є вкрай продуктивними та низько енерговитратними.

Останнім у нашому списку, але не останнім за важливістю, є показник пропускного перерізу. Цей показник визначає максимально допустимий розмір частинок, що містяться у пульпі. Всі ми розуміємо, що камінчик діаметром 20 см ніяк не пройде по трубі з перетином 15 см і стане причиною зупинки або поломки насоса. Для того щоб уникнути подібних ситуацій, наконечник, що всмоктує, додатково комплектується гратами.

Loading